Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки гранту в одеській клініці маленьких пацієнтів обстежують на новому обладнанні

17 Квітня 2024, 18:29

Вікторія Трухальська – лікар-педіатр з Одеси. Вона пройшла довгий шлях у медичній сфері, працюючи лікарем у державних лікарнях. Але завжди мріяла відкрити власну клініку, застосовувати в ній новітні технології та надавати кожному пацієнту якісну й сучасну медичну допомогу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Зазначається, що свій перший кабінет лікарка відкрила під час пандемії. Незважаючи на це, бізнес розвивався і поступово з невеличкої клініки виріс у мультидисциплінарну медичну установу Friendly Doctor, сфокусовану на допомозі дітям.

Фото: телеграм Мінекономіки

Щоб надавати більш якісні послуги, Вікторія планувала придбати сучасний УЗД апарат. Довго думала, де взяти на це кошти – аж тут побачила інформацію про грант за програмою «Власна справа». Отримання гранту пройшло легко та швидко, і новий УЗД апарат вже в клініці.

Наразі в центрі працює команда досвідчених педіатрів різного профілю, які готові надавати якісні консультації та проводити необхідні обстеження.

Фото: телеграм Мінекономіки

Як каже сама Вікторія, діти – це невичерпне джерело енергії, а її найбільша винагорода – це посмішки щасливих маленьких пацієнтів.

Раніше ми розповідали про те, що завдяки грантовому фінансуванню рівненські кондитери планують вивести свою продукцію на експорт.