Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для підтримки бізнесу Буковини у бюджеті передбачено 800 мільйонів гривень

17 Квітня 2024, 12:12

У межах програми «Зроблено в Україні» підприємці Буковини можуть розраховувати щонайменше на 800 млн грн державної підтримки. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство економіки України. 

 «Буковина – наочний приклад того, як промисловість впливає на розвиток області. Від початку вторгнення увійшли в трійку лідерів серед областей, які прийняли найбільше релокованого бізнесу. Завдяки цьому область отримала виробництва, які раніше їй були не притаманні. Частка промисловості в структурі економіки зросла до 11,9 % – це максимальний показник з 2012 року… Щоб не збавляти цих темпів, у цьому році передбачили для Буковини 800 млн грн в рамках політики «Зроблено в Україні». І вже перші підприємці отримали перші кошти», – зазначила міністр економіки України Юлія Свириденко.  

Зазначається, що ці кошти – не ліміт, і підприємці можуть отримати додаткові замовлення від держави завдяки пріоритету українських виробників у публічних закупівлях.

Зокрема, під час нещодавньої поїздки на Буковину було підписано оборонне замовлення на майже 1 млрд гривень з однієї з компаній регіону. А також ще низку договорів у рамках різних програм, включаючи «Доступні кредити 5-7-9%», гранти для ветеранів та іпотечну програму єОселя на суму 13 млн гривень.

Крім того, нещодавно на базі Чернівецького міського центру зайнятості запрацював регіональний офіс підтримки малого та мікробізнесу «Зроблено в Україні».

Нагадаємо, що цьогоріч для підтримки бізнесу Харківщини передбачено півтора мільярда гривень.