Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

USAID передало Україні вже 80 когенераційних установок для потреб громад

17 Квітня 2024, 10:22

Нещодавно між громадами 21 області було розподілено 80 когенераційних установок у межах Проєкту з енергетичної безпеки USAID. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

«Когенераційні установки генерують електроенергію в першу чергу для власного споживання. Це дозволяє містам мати безперебійне теплопостачання в умовах аварійних або планових відключень електроенергії. Крім того, вироблена установками електрична енергія може відпускатись в мережу для інших споживачів, що може зменшити дефіцит в енергосистемі в пікові години», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обладнання було передано теплопостачальним підприємствам у різних областях, зокрема в Чернігівській, Чернівецькій, Донецькій, Хмельницькій, Черкаській, Полтавській, Миколаївській, Кіровоградській, Рівненській, Вінницькій, Запорізькій, Житомирській, Харківській, Волинській, Херсонській, Львівській, Київській, Дніпропетровській, Тернопільській, Одеській та Сумській.

Всього придбали 91 когенераційну установку для 32 міст України та двох університетів.

Запуск у роботу всіх установок, потужністю від 50 кВт до 1500 кВт, забезпечить стабільне теплопостачання для понад 1 млн мешканців багатоквартирних будинків та близько 1000 соціальних об’єктів незалежно від планових чи аварійних відключень електроенергії.

Раніше ми повідомляли, що США передали Україні понад 100 генераторів.

МІТКИ