Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Харкові та Києві створили волонтерські центри для підтримки переселенців із Луганщини

16 Квітня 2024, 18:12

Нещодавно на базі гуманітарного хабу в Харкові з’явився волонтерський центр «Допомога поруч» для підтримки переселенців із Луганщини. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Зазначається, що проєкт реалізувала Нижньодуванська громада за підтримки ПРООН.

У рамках ініціативи надається гуманітарна, соціальна, медична, юридична, психологічна та консультаційна підтримка внутрішньо переміщеним особам з Луганської області.

Крім того, на базі Нижньодуванського гуманітарного штабу в Києві запрацював громадський простір для ВПО «Майстерня громадських ініціатив». Це платформа для неформального спілкування, обміну досвідом, творчої реалізації, психологічної та соціальної реабілітації осіб, що постраждали від російської агресії.

Загалом співпраця громади з Програмою ООН почалася ще 2018 року. До початку повномасштабної війни було створено реалізовано безліч проєктів, серед яких Громадська студія-бібліотека, створення кімнати психологічного розвантаження та відпочинку у селі Новочервоне, міні-ініціатива щодо посилення взаємодії поліції та громадськості та інші.

Найбільш масштабний проєкт – «Фестиваль ідей: творімо безпечну громаду разом!», завдяки якому був облаштований центральний парк в селищі Нижня Дуванка: встановлені альтанки, дитячий майданчик, проведено освітлення тощо.

Нагадаємо, раніше на Харківщині понад 200 людей отримали нове житло замість зруйнованого.