Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині за програмою «єВідновлення» відремонтували 17 тисяч зруйнованих будинків

16 Квітня 2024, 10:31

17 тисяч 425 зруйнованих будинків було відремонтовано в межах програми «єВідновлення». Усього позитивних рішень було ухвалено на суму понад 6,7 мільярда гривень. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал першого заступника голови КОВА Миколи Бойко.

Зазначається, що найбільшу увагу приділено відновленню об’єктів житлового фонду, зокрема понад 15 800 багатоповерхових та приватних будинків.

Крім того, за участі правоохоронних органів проводяться засідання групи «Прозорість та підзвітність», на яких перевіряються тендерні закупівлі районів та громад. Цього тижня були розглянуті тендери, що викликали суспільний резонанс, зокрема будівництво укриття в Крюківщині та реконструкція приміщення у м. Вишневе.

«Найближчим часом структурні підрозділи ОВА запустять у роботу 15 процедур закупівель. Замовником 14 з них є Департамент регіонального розвитку. Це 3 тендери на ремонт укриттів та 2 щодо капітальних ремонтів закладів освіти. Решта процедур закупівель буде проведена на виконання додаткових будівельних робіт на об’єктах, які вже відновлюються»,додав Микола Бойко.

Нагадаємо, що на Миколаївщині ще 18 родин отримали житлові сертифікати за програмою «єВідновлення».