Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські сценаристи і продюсери можуть отримати гранти на підтримку своїх проєктів

15 Квітня 2024, 11:21

Українська Кіноакадемія за підтримки Netflix запустила ще одну програму для допомоги українським кінематографістам. Вони можуть отримати наставницьку й фінансову підтримку для своїх проєктів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Кіноакадемії.

Зазначається, що програма передбачає гранти по 10 тисяч доларів на підтримку 20 проєктів із розробки сценарію повнометражного художнього фільму для команд сценаристів та продюсерів, які мають громадянство України.

Крім цього, кожна з команд-учасниць грантової програми братиме участь у майстер-класах, розроблених EAVE (одна з провідних освітніх програм для продюсерів у Європі з унікальною глобальною мережею). А також отримає індивідуальні консультації і наставництво щодо написання сценарію, фінансування та маркетингових стратегій для їхніх проєктів.

Зазначається, що ініціатива від Netflix Fund for Creative Equity є продовженням підтримки української кіно- та телеіндустрії.  Наразі 200 фахівців кіногалузі отримали стипендії для реалізації своїх творчих проєктів. Ще 650 українських кінематографістів, сценаристів, продюсерів та інших представників галузі за підтримки Netflix отримали навчання та наставництво.

Підтримка Netflix також дозволила Українській кіноакадемії надати допомогу у форматі грантів на розробку сценарію 48 проєктам, ще 10 кінопроєктів отримали фінансову допомогу на етапі постпродакшну.

Дізнатися детальніше про програму та подати заявку, можна написавши на електронну адресу development24.uafilmacademy.org. Дедлайн — 17 квітня.

Раніше ми розповідали, які гранти для українського бізнесу доступні в квітні.

МІТКИ