Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Німеччині хочуть пришвидшити процес працевлаштування українців

14 Квітня 2024, 16:23

Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини закликає пришвидшити інтеграцію українських шукачів притулку на ринку праці, дозволивши їм працевлаштовуватись без знання німецької мови. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Економічна правда».

Зазначається, що німецька влада має прискорити процес інтеграції українців на ринку працю, змінивши правила працевлаштування біженців.

«Ми все ще занадто забюрократизовані та негнучкі, коли йдеться про інтеграцію ринку праці. Повинна бути можливість влаштуватися на роботу без попереднього проходження мовних та інтеграційних курсів»,зазначив генеральний директор асоціації Андре Бергеґґер.  

Він також закликав до того, щоб інтеграційні заходи та вивчення мови можна було проходити одночасно з працевлаштуванням. Оскільки їхня кількість не збільшується, влада має бути готові до того, українські шукачі притулку продовжуватимуть прибувати.

«Також малоймовірно, що більшість українців повернуться на батьківщину в найближчому майбутньому. Тому нам потрібні стійкі інтеграційні структури для цієї групи», – додав Бергеґґер.

Нагадаємо, Німеччина змінила написання Києва відповідно до української транслітерації.

МІТКИ