Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З’явився освітній серіал «Як стати ментором для школярів?»

14 Квітня 2024, 14:07

Щоб допомогти школярам самореалізуватися та повернути мотивацію до навчання Дія.Освіта спільно з ГО «Навчай для України» запускає новий освітній серіал «Як стати ментором для школярів?». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Міністерства цифрової трансформації України.

Зазначається, що серіал створено для того, щоб якнайбільше людей могли якісно підтримати українських школярів, які зіткнулися з багатьма труднощами на шляху до якісного навчання.

Він стане корисним для вчителів, студентів та освітян.

У 12 серіях експерти розкажуть: 

  • що таке менторство та яка роль наставника в житті дитини;
  • як підвищити мотивацію дітей до навчання;
  • як надавати першу психологічну допомогу;
  • нові підходи до навчання дітей та основи Нової української школи (НУШ).

Також у серіалі є корисна інформація про те, як навчається наш мозок, що мотивує і демотивує нас, а також як плекання мислення зростання може якісно вплинути на результати, яких ми очікуємо від себе і дітей.

«Сьогодні як ніколи важливо допомагати школярам долати травматичні події та керувати емоціями. Саме тому необхідними є навички надання першої психологічної допомоги, про яку також ідеться в серіалі. Спільними зусиллями ми можемо зробити важливі речі цінними, інтелектуальне волонтерство – поширеним, а менторську підтримку – доступною», – йдеться у повідомленні.

Подивитися серіал можна тут.

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта в межах реалізації Програми академічного менторства для студентів «СтудМентор» від ГО «Навчай для України», що впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансується Глобальним партнерством заради освіти (GPE).

Раніше ми розповідали про те, що в Україні запустили інформаційну кампанію про способи подолання стресу в дітей і дорослих під час війни.

МІТКИ