Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині з’явився дитячий простір

13 Квітня 2024, 15:21

Нещодавно в Брусилівській дитячій бібліотеці з’явився дружній для дітей простір. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

«Корисне проведення спільного дозвілля допомагає об’єднатися та налагодити дружні стосунки, пізнати світ ігор та врешті-решт відпочити від гаджетів. Головна та необхідна ціль створеного дружнього простору – дитячий розвиток, залучення дітей та дорослих з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Брусилівської громади», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в просторі діти можуть займатися різноманітними активностями, спрямованими на їхній розвиток, розвагу та взаємодію з однолітками.

Крім того, у ньому є:

  • різноманітні іграшки, які допомагають розвивати творчість, уяву та моторику;
  • фарби, олівці та фломастери, щоб розвивати мистецькі навички;
  • конструктори, з яких діти можуть створювати будівлі, машини, тварин та інші об’єкти, розвиваючи при цьому логічне мислення.

Також вихователі дитячого простору читатимуть дітям книжки, розповідатимуть казки або проводитимуть дискусії про прочитане, що сприяє розвитку мовлення та уяви.

А для батьків дітей з числа внутрішньо переміщених осіб простір стане місцем, де вони можуть зустрічатися та спілкуватися з іншими родинами.

«Це може бути корисним для обміну досвідом та підтримки одне одного. Батьки можуть спостерігати за тим, як їхні діти граються та спілкуються з іншими дітьми, а також брати участь в активностях зі своїми дітьми, що може бути важливим для їхнього спокою та впевненості в безпеці дітей», – йдеться у повідомленні.

Проєкт реалізований благодійним фондом «РОКАДА», який є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

Нагадаємо, цьогоріч Дитячий фонд ООН (UNICEF) інвестує понад 14 млн грн у розвиток молодіжної інфраструктури Львівщини.