Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У львівських Карпатах створять новий дводенний туристичний маршрут

13 Квітня 2024, 11:21

У Львівській області готуються до введення нового туристичного маршруту, який стартуватиме у селищі Сянки та завершуватиметься на вершині гори Пікуй. Його довжина – 42 км. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Суспільне.

Він стартуватиме на Ужоцькому перевалі – на межі Галичини та Закарпаття.

Зазначається, що маршрут пролягатиме Верховинським Вододільним хребтом і його можна буде перейти впродовж двох днів. На маршруті планують облаштувати фотозони, місця для відпочинку та оглядовий майданчик.

«Планується оглядовий майданчик під Пікуєм. Там дуже мальовничі краєвиди і можна буде побачити не тільки наш природний парк «Бойківщина», а також можна буде побачити і Бещадський парк з його найвищою вершиною – гора Тарніца. Також можна буде побачити полонину Боржава, яка входить до смарагдової мережі»,повідомляє начальниця еколого-освітнього відділу природного парку «Бойківщина» Ірина Яворська.

Ознакувати пішохідний туристичний шлях «Руська путь» планують до середини літа.

«Виготовляються інформаційні знаки, стенди інформаційні, розробляються топографічні карти і це все виставляється по маршруту. І також додаються певні елементи атракційності, історичні факти, які несе власне Верховинський Вододільний хребет»,додає керівник обласного управління туризму Тарас Лозинський.

Також на маршруті розташований прихисток «Під Пікуєм». Його планують відновити за гроші міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, що в Карпатах стартує реалібілітаційний табір для дітей із психологічними травмами.

Фото: Суспільне