Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Чернігівщині відновлять центральну районну лікарню коштом UNITED24

12 Квітня 2024, 17:56

В області планують відновити Чернігівську центральну районну лікарню, яка зазнала серйозних ушкоджень ще на початку 2022 року внаслідок російського авіаудару та бомбардувань. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.

Зазначається, що лікарню відбудують завдяки благодійній пожертві в межах глобальної ініціативи UNITED24. Вартість відновлення на першому етапі складає понад 23,6 млн грн.

«Кошти з рахунку UNITED24 будуть розподілені Міністерству охорони здоров’я для надання субвенції з державного бюджету районному бюджету Чернігівського району. Це дозволить повністю відновити контур будівлі (перекриття, покрівлі, вікна і зовнішні двері) та згодом перейти до внутрішніх робіт», – йдеться у повідомленні.

Загалом Чернігівщина ще від початку повномасштабної війни перебувала під постійними артобстрілами та авіабомбардуваннями, внаслідок чого багато об’єктів цивільної інфраструктури були пошкоджені або зруйновані, зокрема, зазнали і значних руйнувань та пошкоджень будівлі Чернігівської ЦРЛ. Ряд корпусів вже відремонтовані, тепер відновлять і будівлю поліклініки, яка суттєво постраждала від війни.

Нагадаємо, що на Миколаївщині відновили близько 30% об’єктів, зруйнованих із початку повномасштабної війни.