Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В українських школах стартував проєкт із соціально-емоційного навчання

10 Квітня 2024, 17:09

Днями в межах меморандуму про взаєморозуміння між МОН і the LEGO Foundation стартував пілотний проєкт з імплементації програми соціально-емоційного навчання «Зерна». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство освіти та науки.

«Зерна» — науково обґрунтована програма, яку розробили фахівці Гарвардського університету на основі аналізу понад 50 ефективних програм соціально-емоційного навчання. Активності програми адаптовано у формат простих і гнучких ігор, практик та вправ, які легко інтегрувати в освітній процес без додаткових ресурсів.

Зазначається, що впродовж березня-серпня цього року програму пілотуватимуть у початковій школі та 5-6 класах десяти закладів загальної середньої освіти Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської та Черкаської областей.

Учителі цих шкіл пройшли навчання від команди Гарвардської вищої школи освіти, тренерів The LEGO Foundation та отримали необхідні методичні й ресурсні матеріали.

«Розгортання проєкту на національному рівні розпочнеться з вересня 2024 року

Планується поступово охопити заклади дошкільної та загальної середньої освіти в партнерстві з інститутами післядипломної педагогічної освіти. Реалізація ініціативи триватиме впродовж 20242026 років і передбачатиме проведення наукових і моніторингових досліджень», — йдеться у повідомленні.

Програму «Зерна» імплементують у 12 країнах, зокрема США, Канаді, Бразилії, Аргентині, Чилі та Естонії.

Нагадаємо, що в харківській метрошколі навчаються вже понад 2,2 тисячі дітей.

МІТКИ