Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Черкащині Український Червоний Хрест продовжує облаштовувати прихистки для розміщення переселенців

10 Квітня 2024, 15:20

У Камʼянській міській територіальній громаді Черкаська обласна організація Українського Червоного Хреста долучилася до відбудови одного з прихистків. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт організації.

Зазначається, що в будинку зможуть одночасно проживати 60 переселенців. У ньому є 20 кімнат для проживання родин, кімнати для обслуговування, кухонний блок та санітарна зона.

Для комфортного проживання людей вже закупили та завезли 6 холодильників, 8 мікрохвильових печей, 4 електричних плити, 4 пральні машини, 7 електричних чайників, 13 обідніх столів, 52 обідні стільці та один потужний генератор.

Фото: redcross.org.ua

Крім того, протягом весни планується забезпечення цього місця іншими необхідними меблями, зокрема наразі триває закупівля шаф для одягу, приліжкових тумб, односпальних та двоярусних ліжок, матраців, кухонних навісних шаф тощо.

«Черкаська обласна організація Українського Червоного Хреста спрямовує сили та ресурси для допомоги внутрішньо переміщеним родинам. Більшість ВПО – це жінки і діти, домівки яких зруйновані війною. Тож важливо не тільки надати людям житло, але й потурбуватися про затишок, аби максимально наблизити комфорт до того, який був у їхніх рідних стінах», – йдеться у повідомленні.

Допомога здійснюється за підтримки міжнародного партнера Canadian Red Cross.

Нагадаємо, раніше на Черкащині запрацювала мобільна аптека.