Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині за програмою «єВідновлення» на ремонт осель вже нарахували 1,3 мільярда

10 Квітня 2024, 14:31

У межах ініціативи «єВідновлення» на ремонт пошкоджених внаслідок війни будинків у Київській області було виділено 1,3 мільярда гривень. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук  голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка.

Зазначається, що комісії продовжують опрацьовувати заяви щодо виділення компенсацій на поточні ремонти. Наразі вже надійшло понад 15,3 тис. заяв. Понад 10,4 тис. отримали позитивне рішення.

Також в області продовжується робота із формування сертифікатів на купівлю житла, і майже 3,5 тисячі заявок вже розглянули. Наразі вже сформовано 1,5 тис. сертифікатів на суму понад 4,2 млрд грн.

Фото: стоп кадр з відео фейсбуку Руслан Кравченко – голова Київської ОДА

Ще один етап, який реалізується в регіоні – це компенсація на відбудову власникам зруйнованих приватних будинків на власній земельній ділянці. Людина, може збудувати нову оселю на ділянці в будь-якому населеному пункті, крім тимчасово окупованих територій чи зони бойових дій. Вже подано понад 570 заяв. Із них 340 вже мають позитивні рішення на суму 1,037 млрд грн.

Раніше ми повідомляли, що вже 353 власники повністю зруйнованого житла на Миколаївщині одержали сертифікати за програмою «єВідновлення».