Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині за сприяння фонду Олени Зеленської відкрили будинок сімейного типу

9 Квітня 2024, 18:17

Днями в селі Крупсько Розвадівської громади, що на Стрийщині відкрили будинок сімейного типу. У ньому відтепер мешкає багатодітна родина Паскевичів, яка тікала від Львівщини громади. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

Профінансував проєкт уряд Об’єднаних Арабських Еміратів у межах масштабного проєкту «Адреса дитинства», який впроваджує Благодійний фонд першої леді Олени Зеленської.

Зазначається, що житло забезпечене усім необхідним для життя: побутовою технікою, меблями, приладдям для кухні та іншим. Також поряд із домом збудували укриття. Дім має 5 кімнат для дітей та кімнату для батьків, кімнати для навчання та ігор.

Фото: loda.gov.ua

Інклюзивний енергоефективний одноповерховий будинок загальною площею 285 кв. м звели з нуля за допомогою CLT панелі – це перехресно склеєна деревина, яка є енергоефективним та пожежостійким матеріалом, має високі показники міцності та жорсткості. Будівля не використовуватиме газу та матиме встановлений тепловий насос.

«Діти та їхні батьки від такого нового помешкання не просто у захваті, а щасливі безмежно. Через війну в Україні побільшало дітей сиріт і це невимовно круто, коли сім’я бере на виховання багато дітей, адже це означає, що любові у цьому світі побільшає, а смутку та горя на «десяток» стане менше», – наголошують в громаді.

Фото: loda.gov.ua

Зазначається, що це другий такий будинок у Стрийському районі. Загалом по Україні, за сприяння першої леді Олени Зеленської, вже звели 14 аналогічних будинків виключно коштом благодійних фондів з таких держав як Естонія, Румунія, Австралія та завдяки низці українських підприємців.

Раніше ми розповідали, яка підтримка від держави передбачена для дитячих будинків сімейного типу.