Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Беремо і робимо літо!»: для дітей з порушеннями слуху та вразливих груп стартував благодійний проєкт

7 Квітня 2024, 15:28

Благодійний фонд «Відчуй» та ПриватБанк оголосили про старт благодійного проєкту «Беремо і робимо літо!». Його мета – збір коштів на інклюзивний табір для вразливих категорій дітей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт фінустанови.

«Діти, які переживають війну, стикаються з численними труднощами, які можуть впливати на їхнє фізичне та психічне здоров’я. Забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей під час війни – складне завдання, та організація інклюзивних таборів є особливим викликом», – йдеться у повідомленні.

Літній інклюзивний табір буде створений для подолання комунікаційного бар’єра та соціалізації дітей:

  • з порушенням слуху;
  • які зазнали травм через повномасштабне вторгнення;
  • яких вдалося повернути з депортації;
  • які втратили своїх батьків через війну.

Зазначається, що табір створить безпечне та інклюзивне середовище для дітей, де вони матимуть можливість не лише відпочити від повсякденних турбот, але й розвивати свої таланти, навички та створювати навколо себе позитивну атмосферу.

На організацію двох змін табору необхідно 5 млн гривень, які організатори очікують зібрати від меценатів.

Долучитися та допомогти зробити це літо незабутнім для всіх дітей, незалежно від їхніх життєвих обставин можна зробивши донат на спеціальній сторінці  або за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню «Добро» в Приват24, меню «Благодійність».

Нагадаємо, що в Україні запустили інформаційну кампанію про способи подолання стресу в дітей і дорослих під час війни.