Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У містечку на Буковині відкрили сучасний реабілітаційний центр

7 Квітня 2024, 10:58

Сучасний і комфортний центр реабілітації, оснащений тренажерами та необхідним обладнанням, днями відкрили у Хотині. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук голови Хотинської ОТГ Андрія Дранчука.

Зазначається, що роботи з облаштування центру розпочалися ще в листопаді 2023 року. В Хотинській багатопрофільній лікарні було побудовано додаткове приміщення для нового відділення реабілітації, яке вже успішно функціонує.

«Завдяки підтримці міст-побратимів, міжнародній співпраці залучили багатофункціональні ліжка та меблі. Завдяки підтримці Чернівецької обласної військової адміністрації та громадської організації CBG Charity та німецьких благодійників Blau-Gelbes-Kreuz e.V. – отримали додаткове обладнання», – йдеться у дописі.

Крім того, лікарня також налагодила співпрацю з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка. Спеціалісти та реабілітологи з цього університету проходитимуть практичну підготовку у цьому медичному закладі та матимуть можливість тут працевлаштуватися.

Нагадаємо, що на Одещині відкриють реабілітаційний центр для військових.

Фото: фейсбук голови Хотинської ОТГ Андрія Дранчука