Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Стартувало соціологічне дослідження щодо українських шукачів притулку в Естонії

6 Квітня 2024, 10:07

Днями Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) у партнерстві з Асоціацією українських організацій в Естонії на волонтерських засадах розпочинають комплексне соціологічне дослідження «Українські вимушені мігранти в Естонії: інтеграція та громадотворення». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук МІОК.

Зазначається, що мета проєкту – з’ясувати особливості вимушеної міграції до Естонії у зв’язку з повномасштабною війною. А також виявити специфіку інтеграції шукачів притулку до тамтешніх локальних спільнот і взаємодію з українськими громадами в Естонії.

Дослідження складатиметься із двох етапів – кількісного опитування (online) та якісних глибинних інтерв’ю. Результати роботи заплановано презентувати наприкінці 2024 року.

Для участі в опитуванні потрібно заповнити анкету за посиланням.

Проведенням цього проєкту інститут продовжує вивчати міграційні процеси українців на різних континентах. Раніше команда МІОКу презентувала аналітичні звіти своїх наукових досліджень «Українці Південно-Африканської Республіки: суспільство, ідентичність, майбутнє» (2020) та «Українці Туреччини: суспільство, ідентичність, майбутнє» (2022).

Раніше ми розповідали, що в Естонії українським шукачам притулку виділяють квартири: які умови проживання.