Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Громади Миколаївщини отримали від ЮНІСЕФ понад 1500 ноутбуків

5 Квітня 2024, 13:13

Нещодавно Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав 23 громадам Миколаївської області 1513 ноутбуків для підтримки освітнього процесу. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Миколаївської обласної державної адміністрації.

«Від ЮНІСЕФ 23 громадам Миколаївської області передано 1513 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу. Також під час зустрічі представники громад поспілкувалися зі співробітниками Дитячого фонду ООН та розповіли їм про проблеми доступу до якісної освіти», – йдеться у повідомленні.

Окремо сторони обговорили поточний стан гуманітарних справ у регіоні, зокрема реагування на надзвичайні ситуації, освіти, захисту прав дітей, водопостачання, санітарії та гігієни, а також соціального захисту.

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде, наголосив, що фонд продовжить активно допомагати регіону у відновленні.

«Ми розуміємо, що війна серйозно вплинула на людей, тому хочемо продовжувати робити все можливе, щоб допомогти їм повернутися до нормального життя», – сказав він.

Фото: фейсбук Миколаївської обласної державної адміністрації

На що начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що пріоритетними напрямками є створення робочих місць та розвиток малого бізнесу у постраждалих від війни громадах, що тим самим забезпечить розвиток економіки.

«Освіта – це майбутнє наших дітей, тому ми повинні зробити все можливе, щоб дати їм можливість здобувати знання, навіть у таких складних умовах. Очне навчання – це не лише про уроки, а й про те, щоб діти могли жити нормальним життям, спілкуватися з однолітками та бути у безпеці», – пояснив він.

Загалом в області Дитячий фонд ООН вже відремонтував шість сховищ, передав 835 ноутбуків педагогічним працівникам, а також 5340 ноутбуків і 630 планшетів для учнів.

Раніше ми повідомляли, що санаторій на Івано-Франківщині отримав гуманітарну допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).