Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Канадські підприємці готові допомогти Україні у відбудові — міністр торгівлі

2 Квітня 2024, 9:58

Ратифікація оновленої Угоди про вільну торгівлю з Україною свідчить про тверду підтримку Канадою перемоги України у війні та її подальшого економічного успіху. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова міністра торгівлі Канади Мері Енджі, пише Укрінформ.

«Канада рішуче засуджує загарбницьку війну Росії проти України та продовжує вживати заходи на підтримку України. Отримання королівської згоди це важливий крок на шляху до імплементації модернізованої Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, а також приклад непохитної відданості Канади Україні та її народу», сказала міністр.

Зазначається, що оновлена угода сприятиме відкритій, передбачуваній та інклюзивній торгівлі, підвищить прозорість, зменшить затрати для підприємців і підтримає економічне відновлення й довготерміновий успіх України.

«Угода зміцнює наші торговельні відносини, заохочує інновації та сприяє економічному зростанню канадців й українців, створюючи хороші робочі місця й користь на місцях», зауважила Енджі.

Міністр наголосила, що «після перемоги у війні України, канадські бізнеси та експортери будуть готові до відбудови, оскільки модернізована угода про вільну торгівлю створить необхідні рамки».

Оригінальна Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності першого серпня 2017 року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій. У вересні минулого року під час візиту до Оттави президент Володимир Зеленський разом із прем’єр-міністром Джастіном Трюдо підписав оновлену Угоду, яка тепер покриває також торгівлю послугами, а не лише товарами, інвестиції, телекомунікації й інші перспективні сфери.

Нагадаємо, що Канада та Фінляндія спільно допоможуть у відбудові України.

МІТКИ