Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Миколаєві відкрили притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства

1 Квітня 2024, 11:34

Днями в місті запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

Зазначається, що в ньому можна отримати безпечне тимчасове житло на термін від кількох тижнів до 3 місяців, продукти, а також комплексну соціально-психологічну допомогу.

Одночасно в притулку можуть перебувати до 17 осіб: 12 дорослих та 5 дітей.

 

З 2020 року місто Миколаїв є учасником проєкту UNFPA «Міста і громади вільні від домашнього насильства». У місті розбудована система спеціалізованих послуг для постраждалих від гендерно зумовленого насильства. Зокрема, тут функціонують три мобільні бригади соціально-психологічної підтримки, притулок та денний центр соціально-психологічної допомоги.

Проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» спрямований на посилення спроможності та ролі міст і громад України у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим особам, розвитку мережі якісних спеціалізованих послуг, покращенні координації на місцевому рівні та залученні місцевих мешканців до запобігання та раннього виявлення випадків домашнього насильства.

Раніше РеІнформ розповідав про те, що на Львівщині відкрили центр для постраждалих від домашнього насильства.