Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Balbek Bureau розширює мапу відбудови сіл: Миколаївщина та Запоріжжя тепер у списку онлайн-конструктора

1 Квітня 2024, 7:08

Архітектурна компанія Balbek Bureau розширила список регіонів, доступних у їхньому онлайн-конструкторі для відновлення сільських будинків, включивши Миколаївщину та Запоріжжя. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на видання The Village.

За допомогою конструктора користувачі можуть створити інструкцію для відновлення свого житла, отримати PDF-файл з планами, кресленнями, технічним описом та переліком матеріалів для оздоблення.

Фото: www.village.com.ua

Команда досліджувала регіони переважко з відкритих джерел.

«Ті кілька експедицій, які нам удалося організувати, не принесли бажаних результатів: руйнування будинків Миколаївщини були значними, села подекуди знищені вщент», – зазначають у Balbek Bureau.

Фото: www.village.com.ua

В онлайн-конструкторі відтворили декор, колірні гами й оздоблення будинків, притаманні місцевості. Типовим для Миколаївщини є поєднання відтінків блакитного й сірого, а також подовжений паркан зовнішньої частини будинку.

Фото: www.village.com.ua

У селах Запоріжжя переважають цегляні будинки, а дерево використовують лише в обрамленні й віконницях. Для області більш характерна нефарбована цегла, поєднання відтінків блакитного, бірюзового, зеленуватого й білого.

Фото: www.village.com.ua

Фотоматеріали для бази даних були надані через волонтерський проєкт Old Khata Project, а архітектор бюро Антон Сівашенко допоміг зібрати зображення руїн Миколаївщини.

Раніше РеІнформ повідомляв, що в Україні зʼявиться мапа з безбарʼєрними закладами.