Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Кишиневі відкрили український освітній дитячий центр «ДивоСвіт»

31 Березня 2024, 15:41

Нещодавно в гімназії імені Тараса Шевченка у Кишиневі відбулося урочисте відкриття освітнього дитячого центру під назвою «ДивоСвіт». Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Національного конгресу українців Молдови (НКУМ).

Зазначається, що програма навчання центру спрямована на використання моделі Нової української школи (НУШ) та підготовку дітей до вступу в перший клас.

Відкриття центру стало результатом довготривалої праці та значних зусиль команди НКУМ, підтримки директора гімназії ім. Тараса Шевченка Анжели Мойзесович і партнерів Deutsche Botschaft Chişinău та Посольства України в Молдові, а також ChildFund.

«Ми хочемо щиро подякувати кожній людині, кожному спонсору, волонтеру, педагогу та фахівцю, які доклали зусиль до створення цього унікального закладу. Ваші старання та турбота про майбутнє наших дітей стали основою «ДивоСвіту» – місця, де кожна дитина знайде тепло, розуміння та якісну освіту», – йдеться у дописі.

Фото: фейсбук Національного конгресу українців Молдови (НКУМ)

Також наголошується, що «ДивоСвіт» стане ключовим елементом у підтримці та розвитку української громади в Молдові.

«Це місце, де мрії стають реальністю, де нове покоління українців виросте сильним, освіченим та готовим до будь-яких викликів сучасного світу», – додають у НКУМ.

Раніше ми повідомляли, що у Вінниці відкрилися три муніципальні рекрутингові центри.