Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна запропонувала Домінікані приєднатися до Формули миру

31 Березня 2024, 16:36

Під час нещодавньої онлайн-розмови заступниці міністра закордонних справ Ірини Боровець із послом Домініканської Республіки в ФРН, за сумісництвом в Україні, Франсіско Карабайо Нунєсом запропонувала Домінікані приєднатися до реалізації української Формули миру. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на МЗС України.

Посадовиця висловила вдячність домініканській стороні за послідовну підтримку України в рамках ООН та інших міжнародних організацій у контексті протидії російській агресії проти нашої держави.

«Особливу увагу заступниця глави МЗС присвятила ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським Формулі миру, запропонувавши домініканській стороні приєднатися до реалізації цієї важливої для України ініціативи», – поінформували у зовнішньополітичному відомстві.

Фото: mfa.gov.ua

Сторони також обговорили шляхи активізації політичного діалогу між двома країнами, а також двосторонні контакти високого рівня на найближчу перспективу.

Раніше РеІнформ повідомляв про те, що участь представників 83 країн світу в обговоренні української Формули миру в Давосі продемонструвала зростаючу ізоляцію рф в усьому світі.