Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На форумі в Києві обговорили культурну реінтеграцію на деокупованих територіях

30 Березня 2024, 13:30

Заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Анатолій Стельмах долучився до Всеукраїнського форуму «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Серед організаторів заходу – Міністерство культури та інформаційної політики.

Форум став платформою для напрацювання спільних дій держави, громадськості, бізнесу і міжнародних партнерів задля повноцінного культурного та інформаційного відновлення ДОТ.

Анатолій Стельмах наголосив, що одним із пріоритетних завдань Мінреінтеграції є робота з ДОТ. Для максимально швидкої реінтеграції цих територій розробляються законодавчі механізми.

Зокрема, Мінреінтеграції за участі заінтересованих органів спільно з представниками громадського сектору напрацювало проєкт Стратегії відновлення державної влади та реінтеграції населення деокупованих територій.

Крім того, команда Мінреінтеграції спільно з Нацагентством з питань державної служби розробили експериментальний проєкт щодо створення кадрового резерву для ДОТ. Зокрема, і для установ, організацій та підприємств сфери культури й інформаційної сфери.

«Території після деокупації мають у максимально короткі терміни бути інтегровані в українське суспільство, економіку та культурний простір», – підсумував представник міністерства.