Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Польща має стати нашим стратегічним партнером у розвитку економічних і торговельних відносин та повоєнній відбудові України

30 Березня 2024, 10:21

Про це заявила Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук в інтерв’ю Polskie Radio, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Вона відзначила допомогу від Польщі у перші дні повномасштабного вторгнення. А також наголосила на тому, що Польща, польський бізнес та економіка мають відчути свою пріоритетність у визначенні партнерів із відбудови України.

«Зараз з’явилося в рази більше українсько-польських підприємств. Це тисячі малих і середніх бізнесів, які могли б взяти участь у відбудові інфраструктури, приватизації тощо», – зазначила Ірина Верещук.

Віцепрем’єрка підкреслила, що зараз вкрай важливо, аби наші польські партнери якомога більше співпрацювали з Україною. Зокрема, інвестували кошти в нашу державу і тим самим витісняли ворога.

«Ми розраховуємо на Польщу як на стратегічного партнера у відбудові, економічних і торговельних відносинах. Політично ми просто мусимо бути разом. росія нас у такому разі ніколи не переможе», – підсумувала Ірина Верещук.

Раніше Віцепрем’єрка повідомила, що спільний митний і прикордонний контроль допоможе вирішити багато питань в українсько-польських відносинах.