Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Херсонщині у «Пунктах незламності» з’явилися книжкові полиці

29 Березня 2024, 18:02

Нещодавно Кочубеївська, Калинівська та Нововоронцовська громади стали частиною проєкту «Читальня», який направлений на покращення доступу до книг. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Херсонської обласної військової адміністрації.

«У багатьох населених пунктах немає книгарень, а бібліотеки поповнюють рідко, тож немає можливості придбати чи погортати нові видання. Переліки книг та ігор для полиць формували, орієнтуючись на актуальні рейтинги та запити бібліотек», – йдеться у повідомленні.

Загалом в 61 громаду в 5 областях: Запорізькій, Київській, Харківській, Миколаївській та Херсонській – доставлять по 13 настільних ігор та 78 книг для дітей та дорослих українською мовою.

Проєкт реалізується ГО «Форум видавців» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Раніше РеІнформ розповідав про те, що дружина Президента України Олена Зеленська порадила розроблену спільно з ЮНІСЕФ книгу «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам».