Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Київські дитячі санаторії відновлюють роботу

1 Червня 2022, 21:15

У Києві й області з 1 червня відновлюють роботу вцілілі від російських обстрілів дитячі санаторії. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт Київської міської державної адміністрації.

У повідомленні зазначено, що санаторії «Орлятко» у Ворзелі та «Лісний» в Ірпені, які зазнали руйнувань через дії окупанта, цього року не відновлять роботу. Однак інші вже спроможні зустрічати дітей.

Відсьогодні вцілілі дитячі спеціалізовані заклади готові надавати послуги з реабілітації за 5 профілями. Зокрема, лікування зможуть отримати діти з розладами мовлення, психоневрологічними, кардіоревматологічними, ендокринологічними та онкологічними хворобами.

Зазначається, що нині безкоштовні путівки в санаторії одержали вже понад 200 дітей, з них понад 100 перебуватимуть на реабілітації із батьками.
Аби убезпечити дітей від можливих обстрілів, у санаторіях створили систему оповіщення про повітряну тривогу, а також посилили охорону території закладів і запровадили пропускний режим.

Нагадаємо, що з Донеччини евакуйовано всі заклади, в яких перебували діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Фото: pixabay