Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Канадські благодійники передали до України пів сотні систем життєзабезпечення

27 Березня 2024, 16:13

Україна отримала 50 систем життєзабезпечення «Moves» від канадського благодійного фонду «Maple Hope Foundation» для надання медичної допомоги важкопораненим українцям. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що всі системи були розроблені канадською компанією Thornhill Medical. У благодійній організації додали, що також планується проведення навчання для українських медиків, які будуть використовувати ці системи.

«Фонд Maple Hope пишається тим, що може вдруге надати інноваційну канадську технологію та підготувати медиків і служби швидкого реагування в Україні. Навчання, проведене експертами Thornhill Medical, гарантує, що ми створюємо довгостроковий потенціал для професійного використання обладнання для порятунку життів»,сказав президент фонду Ярослав Похилько.

30 таких систем від Maple Hope Україна отримала минулого року.

Moves – це унікальна в світі мікроінтегрована портативна система життєзабезпечення, що включає в себе значну частину процедур лікування та моніторингу, які зазвичай проводяться у реанімаційному відділенні лікарні. Протягом року цими системами користувалися різні медичні фахівці – від бойових медиків до рятувальників на евакуаційних поїздах.

Раніше ми повідомляли, що Україна отримала 1,5 мільярда доларів від Канади.