Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Увага! Працюють шахраї: українцям обіцяють грошові виплати від імені Червоного Хреста

1 Червня 2022, 19:40

Представництво Червоного Хреста в Україні заявляє про розповсюдження мережами фейків про нібито виплати грошової допомоги від імені організації. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Фейсбук Товариства Червоного Хреста України.

У повідомленнях, нібито розісланих від імені Червоного Хреста України, обіцяють грошові виплати у розмірі 3 тис. грн біженцям, переселенцям, військовим, дітям до 18 років та особам, які втратили роботу. Для «отримання допомоги» пропонується відправити персональні та банківські дані на телеграм-бот для «реєстрації» отримувача.

У Червоному Хресті України заявили, що не мають жодного відношення до подібних повідомлень і закликають українців ретельно перевіряти інформацію та не передавати особисті дані та номери банківських карток шахраям.

Щоб отримувати перевірену інформацію про діяльність організації, Червоний Хрест України радить відвідувати їх офіційний сайт redcross.org.ua, а у разі виявлення фейкової інформації, повідомляти, надіславши посилання фейкового джерела та лист на пошту: sos@redcross.org.ua.

Раніше ми писали, що під виглядом грошової допомоги від ООН шахраї викрадають дані банківських карток.