Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Освітні організації запрошують молодь викладати англійську мову в невеликих громадах

26 Березня 2024, 18:12

Мовна програма «Future Perfect» та освітня організація «Навчай для України» оголошують набір учасників, які мають бажання приєднатися до викладання англійської мови в малих територіальних громадах Київщини та Одещини. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Міністерства освіти і науки України.

Зазначається, що мета цієї ініціативи – створення рівних можливостей для кожної дитини, незалежно від її місця народження чи проживання.

Для участі у програмі від «Навчай для України» необхідно:

  • мати ступінь бакалавра або магістра будь-якої спеціальності на момент 1 вересня 2024 року (педагогічна освіта не обов’язкова);
  • добре володіти англійською мовою (необхідно пройти тест);
  • бути готовим переїхати до малого населеного пункту на час програми.

Викладачі, які візьмуть участь у програмі, працюватимуть у селах і містечках протягом 1–2 років та отримуватимуть до зарплати вчителя лідерську стипендію для покриття витрат на проживання. А перед початком шкільного року пройдуть п’ятитижневе навчання в Літньому інституті та отримають менторський супровід.

У спільноті партнерів «Навчай для України» вже 43 школи із 5 областей країни. Цього року проєкт розширюється на Київську та Одеську області.

Дедлайн першої хвилі подання заявок – 31 березня 2024 року.

Приєднатися до проєкту можна заповнивши гугл-форму за посиланням.

Раніше ми повідомляли, що українських лікарів запрошують на навчання до Японії.