Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Житлові сертифікати на купівлю нового житла отримали вже 4,5 тисячі українців

26 Березня 2024, 18:52

4,5 тисячі українців вже отримали сертифікати на придбання нового житла у межах програми «єВідновлення». Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Зазначається, що загалом українці подали понад 11,3 тис. заяв на компенсацію за знищене житло. З моменту запуску програми у січні 2024 року сертифікати вже отримали 4,5 тис. осіб.

«Загальна сума гарантованої державою компенсації – майже вісім мільярдів гривень. А третина власників житлових сертифікатів вже придбала нові оселі загальною вартістю більш ніж три мільярди гривень», – йдеться в дописі.

За даними міністерства, державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло продовжує працювати і для тих, чиє житло потребує ремонту. Вже виділено понад 4 млрд грн на поточні та капітальні ремонти. За ці кошти наразі відновлюють житло 45 111 родин, а загальна кількість заяв на отримання допомоги наближається до 80 тисяч. Найбільше заяв надійшло з Харківської, Київської, Донецької, Миколаївської та Херсонської областей.

Раніше РеІнформ повідомляв, як подавати звіти про виконаний ремонт за програмою єВідновлення.