Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З Донеччини евакуйовані всі заклади, в яких перебували діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

1 Червня 2022, 17:45

Евакуйовані всі заклади, які були на території Донецької області та в яких перебували діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, або ж зараховані на цілодобове перебування. Про це інформують у Донецькій ОВА.

Йдеться про 17 закладів обласного підпорядкування, в яких перебувало 722 дитини, з них 481 – дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. Вісім закладів були переміщені за кордон, дев’ять – по Україні. На сьогодні діти з Донеччини перебувають у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині. Вони забезпечені всім необхідним.

Не залишилися осторонь й заклади місцевого підпорядкування. В області працювало 6 центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, в яких виховувалося 210 дітей. Всі ці заклади також вжили заходів щодо переміщення.

Крім того, евакуйовано центр підтримки сім’ї та дітей у Маріуполі, в якому перебувало 99 дітей. На сьогодні його вихованці частково знаходяться у Польщі, частково – на заході України. Нині заклад об’єднується й виїжджає до Швейцарії.

До Німеччини виїхали три заклади, що були створені благодійними організаціями, в них перебувало загалом 69 дітей.

В ОВА наголошують, що досі триває робота з евакуації дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сімей. Станом на 31 травня 60 ДБСТ та половина прийомних сімей уже евакуювалися.