Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У квітні стартують курси української мови від руху «Єдині»

25 Березня 2024, 16:13

Всеукраїнський рух «Єдині» відкриває набір на 24-й курс підтримки з переходу на українську, який стартує 1 квітня. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Цього разу проведуть два курси: базовий для новачків та поглиблений граматичний.

Заняття триватимуть 28 днів. Долучитися можна з будь-якої точки світу.

Навчання абсолютно безкоштовне.

Амбасадори квітневого курсу – учасники українського хіп-хоп гурту «Курган & Agregat» Аміль і Раміль Насірови – переконають, що не варто боятися чи соромитись розмовляти українською через те, що вимова зовсім не схожа на літературну.

«Музиканти активно волонтерять, допомагають українським військовим бороти ворога, а упродовж 24-го курсу «Єдиних» допоможуть усім охочим побороти невпевненість у собі та змотивують заговорити українською», — йдеться у повідомлені.

Зареєструватися на курс можна на сайті проєкту.

Із рухом «Єдині» вже близько 113 тисяч осіб успішно подолали як мовний, так і психологічний бар’єри та опанували українську мову.

Загалом відбулося понад 7 800 зустрічей розмовних клубів – 308 занять щотижня. До проєкту долучились 500 волонтерів і 22 зіркові амбасадори. Відбулося 16 граматичних курсів української, понад 90 унікальних вебінарів із лідерами думок і психологами.

Наступна мета проєкту – допомогти одному мільйону осіб опанувати мову.

Із липня 2023 року «Єдині» збільшили кількість розмовних клубів української мови наживо на звільнених територіях Херсонської та Харківської області.

Раніше РеІнформ повідомляв про те, що Суспільне разом зі шведською фундацією Lingvis запустили платформудля вивчення української мови.