Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Американська компанія допоможе побудувати на Київщині модульну лікарню

25 Березня 2024, 12:05

У межах нещодавнього візиту до Вашингтона Бучанський міський голова Анатолій Федорук підписав угоду про співпрацю. Йдеться про будівництво модульної лікарні на базі КНП «Центр ментального здоровʼя» у Ворзельському старостаті. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міського голови.

Зазначається, що це не просто декларація намірів — це конкретні юридичні зобовʼязання трьох сторін, а саме AMC Healthcare, Ukraine Focus та Бучанської міськради. Американська сторона виготовляє, доставляє та встановлює будівлю. Українська — облаштовує майданчик, готує фундамент та підводить комунікації.

Фото: фейсбук Бучанська міська рада

«Цей вагомий проєкт дозволить створити умови західного зразка для повноцінної реабілітації наших захисників, які повертаються додому. У реалізації сприятиме Київська обласна військова адміністрація та Київська обласна рада, бо маємо спільне бачення розвитку системи охорони здоровʼя на Київщині», — сказав Федорук.

За його словами, підписання засвідчили Надзвичайний та Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова та конгресмен від республіканської партії Майкл Маккол.

Нагадаємо, що на Київщині відбудують 5 будинків у межах проєкту з покращення житлових умов ВПО.