Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Полтавщині з’явився другий індустріальний парк

25 Березня 2024, 15:45

На Полтавщині з’явився другий індустріальний парк «СМАРТ ТЕХ ІНДАСТРІ», що спеціалізуватиметься на глибокій переробці агропродукції. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що на території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи.

Підприємство спеціалізуватиметься на виробництві харчових продуктів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин. Також серед напрямків роботи парку – виробництво готових металевих виробів, лісопильне та стругальне виробництво.

Для безперервного постачання енергії на об’єкти виробництва буде збудована ТЕС загальною потужністю 3 МВт. Відповідно до укладеного з американськими інвесторами меморандуму, в облаштування інфраструктури парку планується інвестувати 7 млн доларів, а в будівництво об’єктів парку – 20 млн доларів. Парк забезпечить створення близько 350 нових робочих місць в переробній промисловості.

«СМАРТ ТЕХ ІНДАСТРІ» стане другим індустріальним парком, створеним на Полтавщині. Він не лише забезпечить мешканців області додатковими робочими місцями, а бюджети – доходами, але й сприятиме економічному розвитку регіону.

Індустріальний парк або промисловий парк – територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля.

Нагадаємо, нещодавно до реєстру індустріальних парків України було внесено парк «Універсал Індастрі», що розташований на території смт Рокитне Білоцерківського району Київської області.