Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Міжнародні організації допоможуть відновити житло більш ніж 740 тисячам мешканців Харківщини

23 Березня 2024, 16:11

Про це йшлося під час нещодавньої зустрічі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступника Євгена Іванова, делегації Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і представників Кластеру з питань житла та НПТ, повідомляє РеІнформ із посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Зазначається, що Кластер з питань житла та непродовольчих товарів минулого року забезпечив відновлення житла для 60 тисяч жителів Харківської області. Людям були надані комплекти будівельних матеріалів і дрова на опалювальний сезон.

«Ми вдячні за увагу до потреб жителів Харківщини та ту допомогу, яку надають усі міжнародні організації. Спільними зусиллями маємо оперативно ліквідовувати наслідки ворожих ударів по оселям наших жителів»,зазначив керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Крім допомоги у відновленні житла, організація планує відкрити хаб у Харкові для посилення своєї діяльності.Вона вже має 4 хаби по Україні. Хаб «Східний» базується у Дніпрі, але планується відкриття ще одного. Він буде запущений у червні, у Харкові.

«Сподіваємося на посилення співпраці з обласною адміністрацією та очільниками громад задля ефективного розподілення ресурсів та допомоги цивільному насленню»,додав координатор Кластера з питань житла та непродовольчих товарів Джон Френсіс Вейн.

Раніше ми повідомляли, що в Чернігові збудують дитсадок та квартири для людей, які внаслідок війни втратили житло.