Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна домовилася про проведення мультитесту в 28 країнах

23 Березня 2024, 13:56

МОН та Український центр оцінювання якості освіти домовилися про проведення Національного мультипредметного тесту у 28 країнах. Перемовини щодо НМТ ще у кількох державах тривають. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт УЦОЯО.

«Наразі підтверджено домовленості щодо проведення НМТ у таких країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція», — йдеться у повідомленні.

Водночас наразі тривають перемовини з цього питання із закордонними установами й організаціями у Великій Британії, Ірландії, Іспанії, Молдові.

Зазначається, що вступники, які планують проходити тестування за кордоном, матимуть змогу вибрати з наданого переліку найзручніший для них населений пункт під час основного періоду реєстрації, який розпочнеться з 14 березня й триватиме до 11 квітня включно.

Як нагадали в Центрі, за кордоном є обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити оцінювання. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору. Деякі локації будуть доступними тільки в межах додаткової сесії НМТ.

Змінити реєстраційні дані й обрати зручнішу локацію для складання НМТ можна буде до 15 квітня.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні — у спеціально обладнаних тимчасових екзаменаційних центрах, де з учасниками працюватимуть україномовні педагоги, підготовлені Українським центром.

Нагадаємо, нещодавно РеІнформ публікував календарний план проведення національного мультипредметного тесту на поточний рік.

МІТКИ