Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна отримала від Amazon майже 6 тисяч гаджетів для українських школярів

22 Березня 2024, 18:01

У межах проєкту «Laptops for Ukraine» Україна вже отримала 4 950 цифрових пристроїв, серед яких — планшети та електронні книги. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. 

Техніку розподілять між десятьма областями, де діти навчаються у змішаному та дистанційному форматі. Найбільше техніки отримають учні з Харківської, Запорізької, Херсонської та Донецької областей, які навчаються виключно онлайн.

«Через війну майже 1 мільйон українських дітей змушені навчатися онлайн. Безпека наших дітей є нашим пріоритетом. Але крім безпеки, ми прагнемо забезпечити їм майбутнє. Для цього потрібні гаджети для навчання. За підтримки іноземних партнерів моя Фундація вже зібрала й передала учням і вчителям приблизно 50 000 ноутбуків і планшетів. Однак існує критична потреба, до кінця цього року — ще 100 000 пристроїв. Тому у співпраці з Мінцифрою та МОН ми створили «Коаліцію девайсів», щоб залучити всіх, хто може допомогти. І вже маємо перші результати», — зауважила Олена Зеленська, перша леді України, засновниця Фундації Олени Зеленської.

Фото: mon.gov.ua

Крім того, Amazon в межах Коаліції девайсів передасть ще 700 девайсів. Це відбулося за сприяння Фундації Олени Зеленської, Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України.

За розподілом техніки можна стежити в режимі реального часу на публічному дашборді.

Раніше ми розповідали, що Франція передає освітнім закладам Київщини планшети.

МІТКИ