Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Уряд виділив ще понад 156 мільйонів гривень на компенсації за безоплатне розміщення ВПО у закладах

22 Березня 2024, 19:37

Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності. Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє РеІнформ з посиланням на телеграм-канал Мінреінтеграції.

Документом передбачено виділення відповідним закладам із резервного фонду державного бюджету понад 156,6 мільйона гривень для покриття витрат на комунальні послуги за жовтень – грудень 2023 року. З них буде спрямовано:

• Понад 23 мільйони гривень – на виплату компенсацій закладам державної форми власності, що належать до сфери управління МВС, Мінагрополітики, Міненерго, МОН, МОЗ, МКІП, Мінсоцполітики.

• Більш ніж 129,1 мільйона гривень – комунальним закладам, державним закладам освіти, які передані на фінансування з місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.

Надання цієї додаткової дотації із держбюджету місцевим бюджетам за затвердженим розподілом між обласними бюджетами здійснюватиме Мінреінтеграції.

• Понад 4,4 мільйона гривень – приватним закладам (окрім приватних закладів освіти).

Мінреінтеграції дякує Мінекономіки та Мінфіну за співпрацю у реалізації державної політики щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб.