Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Опитування: Українці назвали умови для перемоги над рф

22 Березня 2024, 13:05

Необхідними умовами для перемоги у війні з рфукраїнці називають збільшення озброєння, подолання корупції та згуртованість суспільства. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

«Респондентам запропонували самим назвати три речі, які потрібні для перемоги України. Найчастішими були відповіді пов’язані зі збільшенням зброї (46%)… На другому місці за частотою називали необхідність побороти корупцію (34%) таку альтернативу називали частіше ті, хто не дуже впевнений у перемозі»,йдеться у повідомленні.

Близько 20% поділяють такі запити: єдність і згуртованість українського суспільства; потреба у зміні влади; допомога партнерів Україні в цілому; мобілізація, збільшення армії.

Крім того, респонденти також зазначили наступні чинники:

близько 14% називали важливим фактором терпіння населення та віру у перемогу;
6-9%гроші на армію, розвиток економіки та переведення її на воєнні рейки, а також активність громадян й підтримка ЗСУ;
близько 3% сильне військове командування, переговори, повернення Валерія Залужного, діалог влади та суспільства.
до 2% — боротьба зі зрадниками, соціальнасправедливість, розвиток міжнародних відносин.

За даними опитування, загалом більшість українців вважають малоймовірним захоплення рф нових територій (64%).

Більш імовірними загрозами українці вважають загострення економічної (48%) та політичної (45%) кризи. Ще до 35% вагаються, чи це можливо, і до 20% вважають, що кризи не буде.

Опитування проведено 10-11 лютого 2024 року. Аудиторія: населення України віком 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing телефонні інтервʼю з використанням компʼютера).

Раніше ми розповідали про те, що в деокупованих та прифронтових громадах високі показники громадянської ідентичності.