Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Луцьку створено Центр підтримки евакуації та адаптації бізнесу

1 Червня 2022, 14:20

В Україні через збройну агресію рф є необхідність перенесення складів, виробництв та інших видів підприємницької діяльності, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях, в інші регіони на нетривалій чи постійній основі.

У Луцькій міській раді повідомляють, що готові надати українському бізнесу всю необхідну допомогу з евакуацією та переселенням на територію тамтешньої міської територіальної громади.

Саме для допомоги бізнесу на базі департаменту економічної політики Луцької міської ради було створено Центр підтримки евакуації та адаптації бізнесу.

Скористатися його послугами може будь-яке підприємство, яке знаходиться чи наближене до зони активних бойових дій, тимчасово окупованих територій. Зауважимо, що розмір бізнесу, напрям діяльності тощо, не має значення.

Пріоритетна допомога в переселенні надається:

  • стратегічно важливим підприємствам;
  • підприємствам, які виробляють товари першої необхідності;
  • підприємствам, виробництво яких може бути використаним для забезпечення потреб цивільного населення, військових, територіальної оборони, правоохоронних органів тощо;
  • підприємствам, які пов’язані тісними економічними зв’язками з луцькими виробниками.

Переселення підприємств здійснюватиметься на територію Луцької міської територіальної громади (місто Луцьк та 35 населених пунктів).

Для того, щоб оформити заявку на евакуацію, необхідно заповнити форму за посиланням.

Особи, які мають у Луцькій громаді вільну нерухомість, виробничі площі, склади або ж просто бажають допомогти підприємствам із зони бойових дій, можуть заповнити анкету за посиланням.