Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

До Міжнародної коаліції за повернення українських дітей вже входять 33 країни

20 Березня 2024, 21:11

Серед них Албанія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Коста-Рика, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Молдова, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Північна Македонія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швеція, Велика Британія та США. Коаліцію співочолюють Україна та Канада.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Він висловив впевненість, що маючи таку підтримку, Міжнародна коаліція примножить зусилля ініціативи Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA та забезпечить реалізацію пункту 4 Формули миру «Звільнення полонених і депортованих осіб».

Нагадаємо, перше засідання Міжнародної коаліції за повернення українських дітей відбулося в Києві у лютому 2024 року.

Коаліція фокусується на виявленні місць перебування незаконно депортованих і примусово переміщених юних українців. А також – на сприянні їх возз’єднанню з рідними або розміщенню в сімейних формах виховання, наданні необхідної реабілітаційної допомоги після повернення тощо.