Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Ірландії будують нове житло для українських шукачів притулку

20 Березня 2024, 16:32

Влада Ірландії продовжує будувати житло для українських шукачів притулку. У графстві Роскоммон планують встановити модульні будинки для майже 700 наших співвітчизників. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Главком».

Зазначається, що у графстві планують встановити 167 модульних будинків для розміщення 686 українців. Для цього визначені чотири ділянки – у містах Бойл та Баллахадеррін та Роскоммон.

Також поруч із приватним будинком для престарілих у Баллахадерріні буде зведено 47 осель для 206 біженців. У Бойлі планується встановлення 50 чотирикімнатних помешкань для 200 осіб. У Роскоммоні модульне житло розмістять у двох локаціях, загалом для 280 людей.

Цьогоріч уряд планує виділити для розміщення українців ще 150 об’єктів нерухомості. Наразі більше 100 тисяч наших співвітчизників користуються тимчасовим захистом, і влада передбачає, що їхній потік залишатиметься на високому рівні.

Модульне житло для українських біженців будують у семи локаціях в Ірландії. На ці потреби виділено майже 83 млн євро. Департамент у справах дітей, рівності, інвалідів, інтеграції та молоді оприлюднив, що кожен блок, призначений для розміщення чотирьох осіб, коштує 145 тисяч євро, не враховуючи витрати на придбання місця та облаштування.

Нагадаємо, що Ірландія планує урізати соцвиплати для новоприбулих українців.