Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині торік створили понад 2,5 тисячі нових місць у дитсадках – ОВА

20 Березня 2024, 16:21

Упродовж минулого року в області створили понад 2,5 тисячі додаткових місць у дитячих садках. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка.

За його словами, попит на місця в дитсадках чималий як від жителів області, так і від внутрішньо переміщених осіб, які покинули свої домівки через війну та живуть на Київщині.

Наразі в області 760 дитячих садків. Їх відвідують понад 56 тисяч дітей.

Торік 9 приватних дитсадків та 6 ФОП отримали ліцензії на провадження освітньої діяльності. Ці заклади можуть відвідувати понад 1,3 тис. дітей.

Також раніше був відкритий модульний садочок у селі Загальці Бородянської громади, відновлено роботу пошкоджених дитсадків «Каштан» у Бишівській громаді, «Червона калина» та «Рута» в Ірпінській, «Перлинка» – у Бучанській.

Завершили реконструкцію дитсадка «Берізка» Гірської громади, а у Борщагівській відкрили дитсадок «Левенятко», створили дошкільні відділення у низці гімназій області.

Крім того, продовжується відновлення й будівництво закладів дошкільної освіти в Макарівській, Бородянській, Гостомельській, Великодимерській, Бучанській, Ірпінській, Димерській територіальних громадах.

Нагадаємо, нещодавно в Горенці під Києвом відкрили відновлений після обстрілів дитсадок.