Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Офтальмологічний кабінет в Одесі завдяки гранту оновив обладнання

20 Березня 2024, 14:47

Наталія Меркулова – лікар-офтальмолог із Одеси. Останні два роки вона постійно думала про відкриття свого бізнесу. Його ідея полягала у створенні лікувально-діагностичного офтальмологічного кабінету. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.  

Відкрити кабінет жінці вдалося. Його назва «СоНата» стала символічною та поєднала в собі її ім’я та доньки Софії, яка була і залишається найбільшою підтримкою для лікарки.

Початок бізнесу був складним: відсутність  впевненості у завтрашньому дні, витрати на медичне обладнання та оренду. Наталія не зупинялась, багато працювала і згодом прийняла рішення відкрити ще й оптику.

«Ми відчували необхідність розширення бізнесу, хотіли збільшити спектр послуг. Але де взяти кошти? Це питання нас турбувало і ми не знаходили відповіді. Розглядали різні варіанти, навіть кредит. А потім друзі розповіли нам про грантову програму «Власна Справа», –– розповідає Наталія.

Жінка успішно пройшла всі кроки затвердження гранту. Завдяки грантовим коштам Наталія змогла оновити обладнання, організувала постачання оправ та оптичних лінз, а також створила нові робочі місця для одеситів.

«Грант для мене був величезним поштовхом!» — ділиться лікарка.

Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Зробити це можна через портал Дія.

Раніше ми розповідали, що завдяки гранту завод придбав нове виробниче обладнання.