Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Чехія допоможе відновлювати Дніпропетровщину

19 Березня 2024, 13:32

Відновлювати руйнування, отримані внаслідок повномасштабного вторгнення на Дніпропетровщині, допомагатиме уряд Чехії. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що днями українські посадовці провели зустріч з Уповноваженим уряду Чеської Республіки з відновлення України Томашем Копечним та представниками тамтешнього бізнесу, щоб обговорити співпрацю.

Під час зустрічі обговорили спільні проєкти, які будуть реалізовані в України за сприяння чеського Уряду, зокрема в межах постійно діючої робочої групи з питань відновлення Дніпропетровщини. На порядку денному – співпраця з місцевим бізнесом та подальша спільна робота з міжнародними фінансовими інституціями.

Регіон вже має досвід отримання допомоги від Чехії у сфері відновлення. Так, з допомогою чеських партнерів встановили 21 міст, зруйнований росіянами.

«Також Укрзалізниця спільно з приватним перевізником RegioJet CZ продовжує роботу із запуску нового сполучення Чоп – Прага. Запуск руху за цим маршрутом планується вже протягом березня»,повідомляє міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. 

Раніше ми повідомляли скільки ще місць компактного проживання переселенців створять на Дніпропетровщині.