Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Вінниці відкрилися три муніципальні рекрутингові центри

18 Березня 2024, 13:27

Цими днями у Вінниці відкрились відразу три муніципальні рекрутингові центри для добровольців. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук координатора центрів солдата Романа Ковальського.

«Сьогодні у Вінниці 120-та Вінницька бригада ТрО спільно з територіальною громадою міста відкрила три рекрутаційних центри в прозорих офісах на Космонавтів, Замостянській та Брацлавській»,написав Ковальський.

За його словами, «це людяний проєкт без повісток» з інформування, профорієнтації в ЗСУ та з мобілізації й служби за контрактом.

Фото: фейсбук Roman Kowalski 

Зазначається, що рекрутингові центри мають статус муніципальних. Вони діятимуть на базі трьох відділень ЦНАП «Прозорий офіс», а саме «Замостя», «Старе місто» та «Вишенька».

Мета проєкту – надання консультацій та інформаційних послуг громадянам України, які вирішили пов’язати своє життя із захистом Батьківщини або обрати кар’єру військового.

В осередках пропонують службу за контрактом, за мобілізацією (у обраній частині та за обраним фахом), навчання у вищих та середніх військових закладах, грошове забезпечення від 20 до 120 тисяч і вище (залежно від посади, звання та умов проходження служби), соціальні гарантії від держави, а також початкову підготовку на території України та за кордоном.

Нагадаємо, раніше перший в Україні рекрутинговий центр для ЗСУ відкрили у Львові.