Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Харкові стартує проєкт, який надаватиме окремі соцпослуги для ВПО

18 Березня 2024, 11:39

У місті запроваджують експериментальний проєкт для підтримки ВПО, які через бойові дії або тимчасову окупацію опинилися у складних життєвих обставинах. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Харківської міської ради.

Зазначається, що в межах проєкту переселенцям нададуть притулок підтриманого проживання та стаціонарний догляд на базі трускавецького санаторію «Батьківщина» та миргородського санаторію «Слава». Крім того, може надаватися послуга соціальної адаптації.

Право на отримання цих послуг мають особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа ВПО, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф. У тому числі під час обов’язкової евакуації, або які мають зруйноване або непридатне для проживання житло, яке було пошкоджене внаслідок бойових дій.

Проєкт триватиме до 31 грудня 2024 року. Детальну інформацію можна отримати в управліннях соцзахисту населення за посиланням.

Загалом у Харкові станом на початок лютого цього року зареєстровано 194,4 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Це люди переважно з Харківської та Донецької областей.

Нагадаємо, що в Дергачах на Харківщині відновлять інклюзивний центр для дітей.