Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині за підтримки ПРООН відремонтували три ліцеї, які постраждали внаслідок війни

17 Березня 2024, 11:09

Нещодавно в місті Коростень в межах проєкту ПРООН «ECHO4SCHOOLS-UA: Build Back Better» відремонтували три ліцеї. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Житомирську обласну військову адміністрацію.

Зазначається, що у закладах були проведені наступні роботи:

  • у ліцеї №5 відремонтовано 12 навчальних класів та частково замінено вікна;
  • у ліцеї №7 також відремонтовано дах, замінено 20 вікон, підлогу в коридорах проведено оздоблення фасаду та стін школи;
  • у ліцеї №9, крім часткової заміни вікон, завершено заміну підлоги на поверхах школи, проведено ремонти кабінетів.

Загалом майже 40 млн гривень спрямовано на відновлення інфраструктури закладів Коростенського району. А отже, майже 2 тисячі дітей отримають можливість навчатися в оновленому освітньому просторі.

У межах проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA: Build Back Better» 31 заклад освіти області, який постраждав від російської агресії, отримає оновлене освітнє середовище. Роботи вже завершені в 9 закладах, їхня загальна вартість – понад 100 млн грн.

Проєкт «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих від війни регіонах», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується ПРООН, націлений на підтримку національного уряду та місцевих громад у зменшенні соціальних та економічних наслідків війни, що триває, а також на прискорення процесу відбудови шляхом відновлення та переоснащення пошкоджених приміщень навчальних закладів (зокрема, середніх шкіл).

Нагадаємо, що Португалія допоможе відновити ліцей у Житомирі, який був зруйнований під час війни.